20219 - 10okt

Seglingens Mästare 2021

Visa besättning
Förnamn Efternamn Klubb Båttyp
Pär Svärdson FarEast 28R
Tomas Hansson    
Martin Gadman    
Martin Angsell    
Pontus Rosberg Upsala SS IF
Anders Dahlsjö Double Handed Offshore Mixed
Urban Nyhammar KSSS Ilca 7 Master
Martin Sundelin    
Dag Gustafson    
Viking Kjellström    
Johan Kylebäck Hjuviks BK E-jolle kille
Jonathan Llado Krensler    
Victor Cukierman    
Theo Westerlind Gkss 29er
Rhys Mara    
Emil Wolfgang    
Emma Wennberg Lidingö JS Laser 4.7 tjej
Patrik Björklund    
Elin Björklund    
Anders Wennberg    
Selma Hård KKKK Optimist Tjej
Selma Hård    
Felix Hård    
Sebastian Knaack Triss Jolle
David Axén    
Albin Johnsson    
Henrik Abrahamsson    
Tom Löfstedt KSSS Starbåt
Levi Bernhardtz Rörviks SS Optimist Kille
Malcolm Dahlberg    
Johan Steen    
Donald Bratt Stenungsunds SS Folkbåt
Fanny de Susini GKSS ILCA 6 tjej junior
Olle Aronsson    
Julia Henriksson    
André Olsson    
Jonas Granhed Smaragd
Linus Ahlgren LESS RS Feva
Alexander Hargefors Karlstad KF zoom8 Kille
Samuel Rudfeldt    
William Karlsson    
Anton Karlsson    
Per-Håkan Persson Malmö SS J/24
Andreas Eld    
Hans Thulin    
Per Andersson    
Alva Lindqvist Vänersborgs Segelsällskap Zoom8-tjej
Lukas Andersson    
Pontus Karlsson    
Pontus Andersson    
Stefan Hultgren Gäddviken Mälar 22
Niklas Forslund    
Andreas Birgersson    
Mikael Forslund    
Esther Lagerstrand Hjuviks Båtklubb E-jolle tjej
David Gilmour Drake
Niklas Edler KSSS OK-jolle
Mathias Hermansson    
Pontus Meijer    
Erik Lindén 606
Axel Hallquist KSSS Laser Radial Kille/ILCA 6
Vanja Ramm-Ericson KSSS RS Aero
Julius Hallström    
Julia Leuckfeld    
Anders Lundmark    
Staffan Eklund Neptunkryssare
Hannah Maurer KSSS 29er tjej
Melker Brenton    
Ebba Berntsson    
Joel Lindqvist    
Marius Westerlind GKSS USM Matchracing
Charlie Ekberg Ehnlund Halmstad Segelsällskap E-jolle
Emelie Carlsson    
Marius Rydell Laser 4.7/ILCA 4 Kille
Philip Mathiesen LjSS RS Tera
Hanna Wallström    
Thea Enander    
Aron Wärnberg    
Björn Sandberg Hjuviks Båtklubb 2-krona
Maja Wikman    
Mikael Moge    
Magnus Sjögren    
Johannes Richter Jonsen Edsvikens Seglarskola Jolle 2-krona junior
Sandor van der Sluijs Wollin    
Theodor Ingman    
Jacob Lundqvist KSSS F18
Niklas Nordblom    
Aage Reerslev ÅBS Express
Johan Thorwid    
Tim Shuwalow KSSS DF65
Oscar Johansson Skanörs Båtklubb C55
Bo Staffan Andersson Karlshamns SS Kona One Senoir
Petter Conradsson    
Rasmus Granzin    
Thomas Hansson-Mild    
Matilda Werton GKSS Laser Radial
Johnie Berntsson Matchracing Öppen
Vidar Nyström KSSS IQ-foil
assistans iconAssistans