201915-16jun

Regionkval 1 Gottskär

Förnamn Efternamn Klubb Segelnummer
Adrian Domack LDSS SWE 4702
Adrian Domack LDSS SWE 4702
Agnes Hagby LDSS SWE4684
Alexander Svanevik LESS 4288
Alexandra Sandgren HjBK SWE4574
Alfons Sellin Rörviks Segelsällskap 4370
Alice Sedin RÖSS 4485
Alice Lundholm HjBK SWE-4672
Alicia Birgmark Garcia LDSS SWE4397
Alva Carlen RÖSS DEN 8231
Amelie Hammarin KKKK SWE 4525
Amelie Hammarin KKKK SWE 4525
Annie Hinton Rörviks Segelsällskap 4798
Axel Ekerstig HjBK 4347
Axel Carlsson Rörviks Segel Sällskap 3895
Caesar Barck Dahlberg Långedrags Segelsällskap 4468
Carl Bergman STSS 3918
Carl Malmcrona LDSS SWE 4296
Carl-Wilhelm Roos Rådasjöns Segelsällskap 4419
Cornelia Widestam Kkkk Swe4755
Edwin Collstrand HjBK 3870
Elin Cederbom Lerums Segelsällskap 4643
Ella Fagerberg Kullaviks Kanot & Kappseglingsklubb SWE4379
Ella Borgenstierna SS Kaparen 4135
Emil Wolfgang HjBK 113
Emma Öhrling LDSS 4282
Erik Sameus Rörviks Segelsällskap SWE 4417
Erik Barregren Hjuviks Båtklubb 4778
Erik Rahm Lerums Segelsällskap SWE 4622
Erik Norlén KSSS 4803
Erik Bengtsson Björlanda Kile Segelsällskap 4775
Erik Andersson LESS 4552
Erik Eriksson Brunius LDSS 4569
Erik Göransson Emgård HjBK SWE4368
Esther Lagerstrand Rörviks segelsällskap SWE 4396
Filippa Boman Hjuviks Båtklubb SWE 4749
Filippa Hallin LDSS 4779
Fredrik Kongstad Hjbk SWE4670
Gustav Nilsson Råss Swe 4255
Hampus Ljungberg KKKK 4809
Hampus Andersson Lysekils SS Gullmar SWE 4765
Hanna Rybeck LDSS SWE4431
Hanna Cederbom Lerums Segelsällskap 4627
Hannes Eriksson Alingsås Segelsällskap SWE4509
Hugo Hjelmåker RÖSS 4004
Ingrid Sahlin RÖSS SWE 4686
Jacob Brännström Långedrag 4451
Johan Barregren Hjuviks Båtklubb 4524
Johan Steen Kkkk Amanda Steen 4752
Jonatan Röijer Långedrags Segelsällskap SWE4799
Julius Helm LDSS 4540
Kajsa Andersson LDSS 4517
Kajsa Ekenberg RÅSS SWE 4108
Leo Fagerberg Kullaviks Kanot & Kappseglingsklubb SWE4632
Leo Florén KKKK 4711
Lina Rybeck LDSS SWE4731
Linus Ahlgren LESS 4673
Lukas Wolfgang HjBK SWE 4630
Lukas Lindström KKKK SWE4818
Martin Lindbom LDSS SWE-4454
Max Zetterström LDSS SWE4700
Melker Ekberg HjBK SWE 4695
Melker Bondjers LESS SWE4642
Nils Amundin Stenungsunds segelsällskap 4754
Oskar Annwall Ldss SWE-4679
Selma Hård Kullaviks Kanot & Kappseglingsklubb 4659
Sigrid Uleberg RÖSS 4462
Simon Härdner KKKK SWE4715
Sofia Forsman Kaparen 3563
Stina Westberg Rådasjöns Segelsällskap SWE 4576
TEA ZEEBERG LDSS 4624
Theo Eriksson Alingsås Segelsällskap SWE 4579
Theo Westerlind KKKK SWE4771
Thyra Westbom Lerums Segelsällskap SWE 4808
Tyra Axhede Rörviks Segelsällskap 4817
Valdemar Smidfelt RÖSS 4589
Vendela Egeland HjBK 4499
Victor Isdahl HjBK SWE4669
Viggo Westerlind KKKK SWE4811
Vincent Almslätt Rådasjöns Segelsällskap SWE-4766
William Bergström Rörviks Segelsällskap SWE 4051
Wilma Kallin LDSS SWE 4228
Wilma Lundholm HjBK SWE-672
Zacharias Widestam Kkkk Swe4590
Zoe Alderton Långedrags Segelsällskap 4644