201921-22sep

Laser GP 2019

Laser Standard GP

Förnamn Efternamn Klubb Segelnummer
Albin Johnsson GKSS 202526
Anders Wennberg LiJS 215224
Christoffer Sørlie Fredrikstad seilforening NOR 207826
Emil Bengtson GKSS 211276
Fabian Magnusson GKSS 207831
Henrik Ørjavik KNS 210994
Jan-Olov Sandberg Vhss 205326
Joachim Bergsbakk KNS NOR 213925
Lucas Bergström Gkss Swe 213740
Ludvig Lindqvist Ksss 214194
Paul Gaskell-Brown Malmö Segelsällskap SWE 207712
Rasmus Alnebeck Gkss 213049
Richard Domack LDSS SWE 210343
Tim Nyllinge Kungliga Svenska Segelsällskapet Swe 215554
Wilhelm Kark Ksss 216181

Laser 4.7 GP

Förnamn Efternamn Klubb Segelnummer
Alice Bergelin LerSS SWE208877
Axel Wieland KSSS SWE196655
Christoffer Hallin GKSS 209185
Ebba Fredriksson Askersunds Segel o MBS 206634
Ellen Fredriksson Askersunds Segel o MBS 208282
Elsa Aronsson GKSS 201656
Erik Eskilstorp GKSS SWE 203551
Felix Hård GKSS SWE215253
Hanna Martinsson LJS SWE 215258
Hanna Gaskell-Brown RJK 201655
Jennifer Öhrnell Gkss 201722 eller 2090
Jens Kaastad Ørjavik KNS NOR 215909
Josefina Vikinge GKSS 11
Karl Landmark GKSS SWE 204715
Lina Dahlström ASMK 215563
Nils Malmcrona GKSS SWE 210344
Oliver Lindqvist ASMK SWE 214196
Olof Holmberg KSSS SWE200697
Rasmus Wannfors KSSS 215259
Sofia Delander Råå Jolleklubb 208533
TILDE ZEEBERG Göteborgs Kungliga Segelsällskap 212714
Victor Björk GKSS 214201

Laser Radial GP

Förnamn Efternamn Klubb Segelnummer
Ask Lindstedt-Nyberg KSSS 209029
Axel Hallquist Kungliga Svenska Segelsällskapet SWE 196223
Calle Lindbom Göteborgs Kungliga Segelsällskap 199612
Carl Eskilstorp GKSS SWE 213048
Csilla Gal Ludvika Segelsällskap/Runns Segelsällskap 170722
Emil Bertilson GKSS 209025
Emrik Olsson Dahl GKSS 209136
Eskil Jonasson GKSS 212726
Fanny de Susini GKSS SWE 210347
Fredrik Hansson Gkss 204751
Gustaf Sevedag Göteborgs Kungliga Segelsällskap 199622
Gustav Fredriksson Askersunds Segel o MBS 208286
Hanna Koba KSSS SWE 209137
Hugo Sundström Göteborgs Kungliga Segelsällskap SWE 210211
Johanna Edh Göteborgs Kungliga Segelsällskap 173664
Jonas Wallander KSSS 209895
Klara Utterström GKSS 208291
Linus Lindquist Trälhavets Båtklubb SWE215556
Louise Zetterström BoSS SWE 200066
Ludvig Sundström GKSS SWE 210984
Maja Hansson-Mild GKSS 207828
Mats Wannfors BooSS SWE206971
Max Bergström ASMK SWE 206981
Melker Ljungdahl KSSS SWE 213746
Olle Lindbom Göteborgs Kungliga Segelsällskap 212711
Oscar Krog-Jensen SSS 212316
Oscar Fyrk GKSS SWE 198437
Peter Sandsjö Gkss 200826
Philip Lindblad Strängnäs Segelsällskap 211281
Rasmus Granzin KSSS 204669
Rasmus Lindström GKSS 182611
Ruben Österlund KSSS SWE211970
Simon Granath KSSS 213535
Sissel Engdahl KSSS 211113
Svea Sahlin Göteborgs Kungliga Segelsällskap 211278
Therese Bowald GKSS 213748
Tilde Skörvald GKSS 203587