202226 - 28aug

Öppet JSM RS Tera och öppet SM i RS Aero

Visa besättning

Öppet SM RS Aero

Förnamn Efternamn Klubb Båttyp Nationsbeteckning Hemmahamn Segelnummer
Andreas Hellström LJS RS Aero SWE LJS 3013
Elliot Hellström Linköpings Jolleseglarklubb RS Aero SWE LJS 2072
Erik Wallmark Ölmanäs Segelsällskap RS Aero SWE Gårda Brygga 30
Vanja Ramm-Ericson KSSS Aero 5 SWE KSSS 16
Nathalie Ahlgren LESS RS Aero 5 SWE LESS 33
Linus Ahlgren LESS RS Aero 5 SWE LESS 49
Julie Lamarre BiKSS Aero 7 SWE Billdal 2668
Carl White KKKK Rs Aero SWE Kullavikshamn 1971
Axel Almersson JKV RS Aero 5 SWE JKV 3164
Alexandra Möller SFS RS Aero SWE 10
Carl Furhoff Linköpings Jolleseglarklubb Rs Aero SWE Linköping 3246
Niklas Sparrenbom Lommabuktens Seglarklubb RS-Aero 7 SWE Lomma 3168
Cesar Sparrenbom Lommabuktens Seglarklubb RS-Aero 5 SWE Lomma 3114
Oskar Andersson LjSS RS Aero 5 SWE 1905
Claes Lundin KSSS RS Aero SWE Vallentuna 2608
Theo Eriksson LESS Rs Aero 5 SWE Less 100
Hannes Eriksson LESS Rs Aero 5 SWE Less 89
Caroline Sköld Orr KSSS Rs Aero 5 SWE Saltsjöbaden 44
Hugo Sköld Orr KSSS RS Aero SWE Saltsjöbaden 19
Gunnar Larsson KSSS RS Aero 6 SWE Saltsjöbaden 3640
Alexander Svanevik Less Aero SWE Less 85
Emrik Bergman LESS RS Aero SWE Lerum 69
Aron Wärnberg LjSS RS Aero 7 SWE Ljungskile 3111
Elias Iremark LESS RS Aero5 SWE LESS 29
Maja Hedin LeSS RS Aero SWE Lessudden 6
jesper fowelin Ölss Rs aero SWE Ölmanäs 66
Lowe Engström KSSS RS Aero 5 SWE KSSS 41
Stella Engström KSSS RS Aero 5 SWE KSSS 2886
Selma Hård KKKK Rs Aero 5 SWE KKKK
Annie Hinton Röss
Julius Graudums KSSS RS aero 5 SWE KSSS Saltsjöbaden 35
Marius Graudums KSSS RS aero 5 SWE KSSS 110
Hugo Hovlind LJS RS Aero SWE Linköpings Jolleklubb 2857
Samuel Kaplan KSSS RS Aero 5 SWE KSSS 18
Linnea Åkesson KSSS RS Aero 5 SWE KSSS Saltsjöbaden 1
Alexander Brorsson Ölmanäs Areo 9
Hanna Wallström Ljungskile SS Rs Aero SWE 3642
Tobias Strömberg BiKSS RS Aero
Axel Ekerstig LDSS Aero 5
Philip Mathiesen LjSS Aero SWE Ljungskile 74
Jonas Länje LESS Aero SWE Lerum 0

Öppet JSM i RS Tera

Förnamn Efternamn Klubb Båttyp Nationsbeteckning Hemmahamn Segelnummer
William Wijk Gefle Segelsällskap RS Tera Sport RSA Sandviken 3892
Vilmer Johansson LjSS RS Tera Sport SWE Ljungskile LjSS 3458
Elin Sundberg Ljss Tera sport SWE Ljungskile 3595
Gustav Westerlind Olsson LjSS RS Tera Sport SWE Ljungskile 3459
Linnea Palm GSS RS Tera Sport SWE Huseliiharen 4351
Nora Palm GSS RS Tera Sport SWE Huseliiharen 4350
Ella Méline Borgenstierna SSKA RS Tera SWE Gottskär 3644
Hannes Borgenstierna SSKA RS Tera Sport SWE Gottskär 3806
Ludvig Nicolajsen LjSS Tera Pro SWE LjSS 3452
Elsa Forseng Ljungskile segelsällskap RS Tera SWE Ljungskile 3471
Hanna Wennberg Gefle SS RS Tera SWE Huseliiharen 3590
Arvid Carlsson SS Viken Ägir Rs Tera Sport SWE
Lisa Malm Ljungskile Segelsällskap Tera sport SWE Ljungskile segelsällskap 3478
Elvira Mossberg SSKA Tera sport SWE Gottskär 123456
Klara Lundberg Ljungskile SS Tera Ljungskile
Helly Jonsson Ljungskile SS RS Tera SWE Ljungskile
Vide Jernmark Burrows LJSS RS Tera Sport SWE Ljungskile
Nils Herweijer Ljungskile segelsällskap RS Tera SWE Ljungskile 17
Freja Duell
Freja Duell SSKA RS Tera Sport SWE Gottskär 1234
Tristan Wälsjö Ljungskile ss Rs tera SWE Ljungskile 3430
Klara Länje LESS Tera Sport SWE Lerum 3807
elvin lilja ss viken ägir rs tera Rödöhamn

Förnamn Efternamn Klubb Båttyp Nationsbeteckning Hemmahamn Segelnummer
Christer Båth Billdals SS RS Aero SWE Billdal 43
assistans iconAssistans