20221 - 2okt

KSSS Olympic Class Regatta 2022

Visa besättning

KSSS Olympic Class Regatta - 29er

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Nationsbeteckning Segelnummer
Ebba Fredriksson Sverige ASMK SWE 3072
Ellen Fredriksson Swedish      
Victoria Novak Sweden LBSK SWE 3218
Linnea Messing Svensk      
Vilgot Treskog SWE KSSS SWE 3252
Jack Svanvik Svensk      
Felix Wichert Svensk LBSK SWE 2543
Aron Wichert Svensk      
Storm Kopperud Norsk Moss Seilforening NOR 3211
Philip Forslund Norge      
Ida Elfving SWE KSSS SWE 3180
Filip Huljebrant Swe      
Tea Zeeberg Swedish GKSS SWE 2527
Cornelia Widestam Svensk      
Wilhelm Enjin Sverige LBSK SWE 2949
Emil Gustavsson Svensk      
Sara Syrrist Norge Moss seilforening NOR 2662
Hedvig. Liljegren Swe Ksss SWE 4
Hugo Liljegren SWE      
Alice Asplund SWE Väss SWE 2824
Tea Jagefeldt SWE      
Alexander Olsson Sverige KSSS SWE 2698
David Aldurén Svensk      
Melker Brenton Swe KSSS SWE 2665
Julius Graudums SWE      
Una Heinilä FIN Brändö Seglare FIN 2537
Silja Laukkanen Finland      
Claes Järudd Sverige KSSS SWE 2701
Max Zetterström Svensk      
Victor Isdahl SWE BMBK SWE 685
Melker Bondjers SWE      
Philip Bjorkman Svensk MSS SWE 22
Oscar Wallin Svensk      
Selma Hård SWE GKSS SWE 8
Lukas Wolfgang Sverige      
Jonatan Röijer Svensk Gkss SWE 2918
Lina Rybeck Svensk      
Thyra Westbom Sweden LESS DEN 2312
Wilma Kallin SWE      
Annie Hinton Sverige GKSS SWE 2904
Tyra Axhede Svensk      
Camilla Lehtonen Finland UPS FIN 1110
Charlotte Lehtonen      
Assi Lindell FIN ESF FIN 2034
Ines Karlemo Finland      
Samu Laiho Finland Naantalin Purjehdusseura FIN 1039

KSSS Olympic Class Regatta - RS Feva

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Nationsbeteckning Segelnummer
Kajsa-Lotta Ölmestrand Svensk Upsala Segelsällskap SWE 21
Sara Ek Sverige      
Simon Uhlin Swe BLBS SWE 6110
Thea Uhlin SWE      
Ebba Skarin Sverige Uppsala seglar sällskap SWE 6418
Joel Sundberg SWE      
Emilia Melén Sverige Upsala segelsällskap SWE 2666
Ella Theelke Svensk      
Valter Otterstedt SWE USS SWE 6500
Mattias Klintenberg SWE      
Ture Sunnegårdh Sverige UKF SWE 1544
My Michaëlsson SWE      
Herta Liljegren SWE KSSS SWE 89
Hanna Rybeck Svensk      

KSSS Olympic Class Regatta - 49er FX

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Nationsbeteckning Segelnummer
Anton Broman Svensk Kungliga Svenska Segel Sällskapet SWE 22
Julius Svanvik Svensk      
Hannah Maurer SWE KSSS SWE 217
Linn Berntsson Sverige      
Klara Utterström Sweden GKSS SWE 999
Caroline Pettersson Sverige      
Maja Hansson-Mild sverige GKSS SWE 9
Rebecca Flohr Sverige      

KSSS Olympic Class Regatta - Optimist

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Nationsbeteckning Segelnummer
Lukas Leino FIN Naantalin Purjehdusseura FIN 1074
Olivia Johansson Sverige StSS SWE 4796
Lily-Sofie Latvala Finland Helsingfors Segelsällskap rf. FIN 1141
Emil Aminoff Finland Esbo Segelförening FIN 1091
Jonas Aminoff Finland Esbo Segelförening FIN 1093
Cornelia Baldock Frost Svensk KKKK SWE 4880
Caroline Vikman Finland EMK FIN 1156
Ellinor Vikman Finland EMK FIN 1129
Anton Reivilä FIN HSS FIN 1004
Tähkä Tolvanen FIN N Näsijärven pursiseura FIN 105
Charlotte Seeck FIN Helsingfors Segelsällskap HSS FIN 1218
Emilia Seeck FIN Helsingfors Segelsällskap HSS FIN 1219
Oliver Josefsson Svensk KSSS SWE 4887
Hugo J Eklöv Sweden KKKK SWE 4879
Teemu Rellman Finnish TaPS FIN 1125
Freddy Gilius SWE Växjö Kappseglingsklubb SWE 4433
Sami Hietalahti Finland Helsingfors Segelsällskap HSS FIN 1216
Tuvali Lissbrant Falk Sweden KKKK SWE 4852
Oskari Jefimoff Finnish Naantalin Purjehdusseura FIN 919
Gustaf Arvmyren Svensk Karlskrona Jolleklubbö SWE 4669
Hugo Sandlund Svensk KSSS SWE 4628
Saimi Ronkanen Finnish Tampereen pursiseura - TaPS FIN 1196
Linnea Bodsten SWE Lidingö Jolleseglare SWE 4873
Victoria Nielsen Sweden LDSS SWE 4684
Elsa Eskola Finnish Espoon merenkävijät (EMK) FIN 1155
Rasmus Löveborn Svensk Knss SWE 4489
Jacob Benskiöld Svensk KSSS SWE 4660
Amanda Pettersson Swedish Hjbk SWE 4552
Henric Wigforss Swedish KSSS SWE 4881
Viktor Elfving SWE KSSS SWE 4894
Ernst Åkesson Svensk KSSS SWE 481
William Drakenberg Svensk LiJS SWE 4724
Erik Hasselblad Sweden RÅSS SWE 4428
Maja Larsson-Bergqvist SWE LBSK SWE 4869
Kasper Puolakka Finlnad HSK FIN 1161
Felix Lundbäck Svensk SuSS SWE 4441
Ella Fagerberg Svensk KKKK SWE 4632
Felix Palm Svensk KSSS SWE 4634
Albin Enoksson FIN ESF FIN 764
Vera Enoksson FIN ESF FIN 542
Lisa Nilsson Sweden KKKK SWE 4771
Leo Florén Swe KKKK SWE 4857
Noa Hammer SWE SSKaparen SWE 4419
Julia Nilsson Swe Råss SWE 4835
Sara Skarin Svensk UKF SWE 3883
Onni Vuorinen Finland Näsijärven Purjehdusseura FIN 1056
Elvira Mossberg Svensk SSKA SWE 4423
Lovisa Arnell SWE KSSS SWE 48
Leevi Lehessaari Finnish EMK FIN 1103
Hilda Wallström Sweden KKKK SWE 4882
Linnéa Wallström Sweden KKKK SWE 4817
Elsa Beijar SWE KKKK SWE 4883
Alma Beijar SWE KKKK SWE 4801
Josefin Arnell Swe KSSS SWE 4421
Tilde Kantola Sverige Stss SWE 4810
Sophie Brännström Sverige LDSS SWE 4818
Julietta Lassarp SWE LiJs SWE 4671
Gustav Holm Enander Sverige KKKK SWE 4856
Eetu Jalkanen Finland Tampereen Pursiseura FIN 1121
Tom Sigfrid Svensk KSSS SWE 4781
Ode Verheyden Sverige StSS SWE 4004
Malcolm Dahlberg Svensk KSSS SWE 4886
Didrik Dahlberg Svensk KSSS SWE 4865
Leah Bernhardtz swe Röss SWE 4863
Dan Eliasson Sverige KSSS SWE 4849
Märtha Frölén Sverige Röss SWE 4605
Edwin Collstrand SWE HjBK SWE 4806
Maija Anttila Finnish HSK FIN 8612
Alice Sedin Sverigw Röss SWE 4769
Axel Ekerstig Sverige LDSS SWE 4765
Anton Ekerstig Sverige LDSS SWE 4774
Harry Wilton Svensk KSSS SWE 4351
Casper Ramm-Ericson Svensk KSSS SWE 4824
Adele Ramm-Ericson Svensk KSSS SWE 4825
Axel Henricsson Sweden KSSS SWE 4719
Matilda Breitung Sweden LiJS SWE 4812
Jakob Grip Svensk LiJS SWE 4804
Eleonora Rooth Swedish Lijs SWE 4842
Ruben Rooth Swedish Lijs SWE 4878
Sohvi Lehtonen Finnish Näsijärven purjehdusseura (N) FIN 125
Hannes Engström Sverige KSSS SWE 4572
Arvid Sandström Sverige LiJS SWE 4734
Adam Laurin Swedish LiJS SWE 4415
Aspen Gore Swedish KSSS SWE 4786
Altti Lehtonen Finnish Näsijärven purjehdusseura (N) FIN 637
Isak Kaplan Svensk KSSS SWE 486
Saga Bondjers Svensk LESS SWE 4642
Lova Leringe Swe Lidingö Jolleseglare SWE 4874
Hjalmar Franck Svensk SSKA SWE 4583
Vilho Mykkänen Finsk EMK Espoon Merenkävijät FIN 1108
Sophie Skarman Svensk KSSS SWE 4704
Mathilda Lundquist Sweden KSSS SWE 4633
Vendela Egeland Sverige HjBK SWE 4773
Olof Aldor Swedish Lidingö Jolleseglare SWE 3708
Nils Öberg Swedish SuSS SWE 3766
Lauri Sepponen Finnish Helsingfors Segelklubb HSK FIN 1217
Otto Wallentin Sverige LIJS SWE 3639
Otto Pierrou Svensk KSSS SWE 4780
Alice Preisler Swe Lidingö SWE 4727
Hugo Lundström Svensk LiJS SWE 4604
Svante Timan Gustafsson SWE OXSS SWE 4827
Philip Tempelman Svensk KSSS SWE 4703
Beata Edler Sverige KSSS SWE 4830
Amos Hasselblatt finsk Brändö Seglare (BS) FIN 1215
Adrian Kallin SWE Långedrags segelsällskap SWE 4736
Alva Carlen Svensk RÖSS SWE 4775
Alexander Fellman Finnish Esbo Segelförening FIN 1077
Adam Hinton swe Rörviks Segelsällskap SWE 4461
Ella Kristensen Swedish KSSS SWE 4718
Lene Sergelius FIN Brändö Seglare FIN 1132
Melker Ahlquist Sweden LDSS SWE 4601
Sisu Seliö Finland Brändö Seglare FIN 1180
Stella Seliö Finland Brändö Seglare FIN 1120
Oscar Wetter SWE KSSS SWE 4867
Oskar Annwall Sverige Ldss SWE 4839
Alexander Brocke SWE LiJS SWE 4577
Kajsa Andersson Sweden LDSS SWE 4862
Bernhard Grenness NOR Drøbaksund Seilforening NOR 3660
Anders Sletten Norsk Nesodden Seilforening NOR 3721
August Ahlqvist Svensk KSSS Ranängen SWE 4687
Folke Roording Swedish KSSS SWE 4382
Leo Kruip Efron Sverige KSSS SVE 4435
Alexander Forssén Svenskt KSSS SWE 8
Miriam Wigren SWE Hjuvik Bk SWE 4420
Magnus Wilson British RTYC GBR 111
Adrian Domack Sweden LDSS SWE 4893
Isabella Öhrblad Sverige HJBK SWE 4550
Naomi Shahar Finland ESF FIN 1088
Johan Mårtensson Sverige KSSS SWE 4387
Carl Mårtensson Sverige KSSS SWE 4091
Lisa Swärd KSSS 4840
Lucas Shuwalow Colling Swedish KSSS SWE 4877
Elvira Mårtensson Svensk KSSS SWE 4166

KSSS Olympic Class Regatta - RS Aero 5

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Nationsbeteckning Segelnummer
Jonathan Hammarström Svensk KSSS SWE 8
Linnea Åkesson Svensk KSSS SWE 3160
Gunnar Larsson Svensk KSSS SWE 3640
Vanja Ramm-Ericson Svensk KSSS SWE 16
Lowe Engström Sverige KSSS SWE 41
Stella Engström Sverige KSSS SWE 2886
Marius Graudums Sverige KSSS SWE 35
Karl Jarvin SWE KSSS SWE 3014
Samuel Kaplan Svensk KSSS SWE 18
Ida Kayser Swe Bojk SWE 2

KSSS Olympic Class Regatta - Zoom8

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Nationsbeteckning Segelnummer
Hampus Söderlund Sverige Väss SWE 112
Tekla Walther Sverige Karlskrona Segelsällskap SWE 231
Simon Persson Svensk BBSS SWE 352
Alva Lindqvist Svensk Vänersborgs Segelsällskap SWE 836
Matilda Nilsson Swedish Vänersborgs Segelsällskap SWE 83
My Smit Mattsson Sverige HSS SWE 169
Lykke Seglevi Sverige RJK SWE 187
johanna stenmark sverige väss SWE 750
Carl Bergman Sverige Stenungsunds Segelsällskap SWE 216

KSSS Olympic Class Regatta - ILCA 6

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Nationsbeteckning Segelnummer
Remu Seppä Finnish HSK FIN 215459
Henrik Puolakka Finland NJK FIN 217650
Una Bryhni Utheim Norge KNS NOR 217124
Henric Thunander Sverige ASMK SWE 208287
Filippa Stahl Finland HSS FIN 216828
Alexander Hargefors Svensk Karlstads kappseglingsförening SWE 202461
Atte Virtanen Finland NJK FIN 203730
Joel Kiiski FINLAND Helsingfors Segelklubb ry FIN 215252
Olav Hamel Finland Nyländska Jaktklubben FIN 201112
Silja Oikkonen Finland NJK FIN 214418
Mikkel Jansen Norsk Kongelig Norsk Seilforening NOR 218391
Astrid Hamel Finnish Nyländska Jaktklubben FIN 168776
Hanna Koba SWE KSSS SWE 209137
Max Bergvall Sverige SSV SWE 211408
Ismo Rellman Finnish TaPS FIN 195504
Alex Tammi Finland Helsingfors Segelsällskap FIN 195501
Agnes Karlsson Swe GKSS SWE 214478
Mikaela Söderberg Finnish Helsingfors Segelsällskap FIN 213148
Hugo Sköld Orr Svensk KSSS SWE 214200
Axel Almersson Sweden JKV SWE 216416
Alfons Sellin SWE GKSS SWE 216413
Axel Wieland SWE KSSS SWE 216419
Emma Wennberg Sverige LiJS SWE 213546
Theodor Tolstoy SWE Hudiksvalls SSS SWE 208353
Fanny de Susini Sverige GKSS SWE 210347
Leo Fagerberg Svensk GKSS SWE 221246
Atte Timmerbacka Finnish Wasa segelförening FIN 214111
Calle Lindbom Sweden GKSS SWE 212711
Stefan Karlsson Svensk MKS SWE 214199
Samuel Rikala Finnish HSK FIN 218929
Olav Grønlund Norwegian KNS NOR 216809
Yuri Schwartz SWE Umeå Segelsällskap SWE 208417
Elin Björklund Svensk LIJS SWE 205115
Kaspar Villner SWE LiJS SWE 200686
Jacob Brännström Sverige GKSS SWE 213748
William Karlsson SWE StSS SWE 218425
Ville Aviander Sverige Oxss SWE 217210
Rebecka Emricson Sverige DBS SWE 173355
Roope Rellman Finland Näsijärvi Segelsällskap FIN 189162
Anja Larsson Sverige Domsands Båtsällskap DBS SWE 193200
Albin Andersson Sverige BooSS SWE 204880
Svea Sahlin SWE GKSS SWE 211278
ville Johnsson Stjernström Sverige Mss SWE 202414
Elis Lagerkvist Sverige Domsands båtsällskap DBS SWE 162805
vanessa voutilainen Finland NJK FIN 202978
Amanda Voutilainen Finland NJK FIN 212204
Lea Maurer SWE KSSS SWE 211281
Jennifer Öhrnell Swe GKSS SWE 219110
Erik Rahm SWE GKSS SWE 208879
Atte Klemola Finland Nyländska Jaktklubben FIN 217458
Ulf Myrin Sverige HKKK SWE 215255
Ann Lorén Sweden MKS SWE 211973
Rasmus Wannfors Sverige Boo SS SWE 215259
Ludvig Hellebro Sverige ESS Jolle SWE 181508
Maximus Torstensson SWE KBS SWE 219905
Tom Hogård SWE ESS SWE 167623
Sissel Engdahl SWE KSSS SWE 211113
Olof Holmberg Sverige KSSS SWE 200697
Aatos Järvinen Finland HSS FIN 30122
Maura Dewey Canada HKK BC 217396
Hanna Gaskell-Brown Sverige MSS SWE 205324
Fabian Kelemit Sweden BBK GBR 185307
Ossian Suneson SWE TRBS SWE 11
Albin Seglevi SWE RJK SWE 207712
Theo Westerlind SWE GKSS SWE 216417
Felix Hård Sverige GKSS SWE 215253

KSSS Olympic Class Regatta - ILCA 4

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Nationsbeteckning Segelnummer
Helmi Vauhkonen Finnish Helsingfors Segelklubb FIN 221386
Maximilian Sergelius FIN Helsingfors Segelklubb FIN 212204
Jack Hermansson SWE VKSK SWE 221352
Siiri Rantanen Finnish HSK (Helsingfors Segelklubb) FIN 215329
Aaro Rantanen Finnish HSK (Helsingfors Segelklubb) FIN 217647
Nils Amundin Svensk GKSS SWE 212714
Victor Wennberg Sverige LiJS SWE 205327
Sixten Jagebo Sverige Sundsvalls Segelsällskap SWE 217808
Lisa Modin Svensk OXSS NOR 213128
Gustav Nilsson Swe Råss SWE 2090
Olga Schwartz SWE Umeå Segelsällskap SWE 209185
Teo Koponen Finnish Helsingfors Segelsällskap, HSS FIN 217154
Levi Bernhardtz swe Gkss SWE 214941
Henriette Bergström Swedish Lidingö JS SWE 196223
Hugo Liedholm Svensk ESS SWE 189160
Iiris Sepponen Finnish Helsingfors Segelklubb HSK FIN 221389
Gustav Berglind SWE Lidingö Jolleseglare SWE 11
Pontus Lindskog Swe Lidingö Jolleseglare, LiJS SWE 211283
Nathaniel Shahar Finland ESF FIN 201553
Alicia Birgmark Garcia Swe GKSS SWE 199611

KSSS Olympic Class Regatta - ILCA 7

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Nationsbeteckning Segelnummer
Rudolf Salminen Finland Tampereen pursiseura FIN 213933
Aleksi Tapper Finland NJK FIN 220116
Fredrik Westman Finland HSF FIN 215016
Wilhelm Kark Sverige KSSS SWE 219211
Axel Hallquist SWE KSSS SWE 220237
Melker Ljungdahl SWE KSSS SWE 220051
Anders Wennberg Sverige LiJS SWE 213746
Rasmus Granzin Sverige KSSS SWE 219901
Knut Leuckfeld SWE KSSS SWE 214472
Love Molitor Svensk KSSS SWE 208283
Emil Bengtson Sverige GKSS SWE 219489
Nils Jöninger Swe Ksss SWE 216421
Martin Jonsson SWE BOO SS SWE 208281
Erik Norlén Sweden KSSS SWE 219906
Mikael Winander SWE MKS SWE 204939
Veikka Viitala Finland TaPS FIN 184007
Aron Wärnberg Sverige Ljungskile Segelsällskap SWE 217217
Christoffer Sørlie Norway Fredrikstad Seilforening NOR 207826
Urban Nyhammar Swe KSSS SWE 216415
Simon Granath Sverige KSSS SWE 220235
akseli orama Suomi Tampereen Pursiseura FIN 21126
Theodor Middelthon Norway Stavanger SF NOR 221658
Mats Wannfors SWE BooSS SWE 206971
Carl Ljunggren SWE KSSS SWE 215554
Otto Dahlberg SUOMI N FIN 211267
Magnus Nilsson SWE Råss SWE 219489
Martin Sundelin Sweden KSSS SWE 189158
Johan Hedberg Swe Ksss SWE 214194
Ludvig Lindqvist SWE KSSS SWE 219412
Ian Elliott Canadian HKK CAN 217396
Nooa Laukkanen Finland Brändö Seglare FIN 9
Noel Laukkanen Finland Hsk FIN 215436

KSSS Olympic Class Regatta - IQfoil youth

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Nationsbeteckning Segelnummer
Felix Sergelius FIN Brändö Seglare FIN 1132
Carl Norman SWE KSSS SWE 42
Felix Dybdahl Norsk KNS NOR 1
Alexander Melin Sweden KSSS SWE 36
Wilhelm Dahlberg Svensk KSSS SWE 0

KSSS Olympic Class Regatta - RS Aero 7

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Nationsbeteckning Segelnummer
Carl Furhoff Svensk LJS SWE 3246
Christer Båth Svensk BiKSS SWE 007

KSSS Olympic Class Regatta - IQFoil

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Nationsbeteckning Segelnummer
Albert Norlén SWE KSSS SWE 86
Johanna Hjertberg Swe MSS SWE 49
Vidar Nyström Sverige KSSS SWE 28
Thea Oppedal Norge Sola brettseilerforening NOR 49
Tuva Oppedal Norge Sola bretstseilforening NOR 29
Axel Silfverlin Svensk Club Regattas Lima - Peru PER 38
Olof Berensson SWE KSSS SWE 62
Jim Rotsman Sverige KSSS SWE 233
Carl Hjertberg Swe KSSS SWE 67
Patrik Larsson Swe DSK SWE 149

KSSS Olympic Class Regatta - Europe

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Nationsbeteckning Segelnummer
Klara Bjällhage Sverige Torshälla Segelsällskap (TSS) SWE 3694
Björn Sandberg Sverige Hjuvik Båtklubb, HJBK SWE 3679
Folke Arvidsson Sverige KKKK SWE 3731
Sebastian Knaack SWE RÅSS SWE 93
Hannibal Barsne Sweden SSP SWE 2
Hector Barsne Swedish SSP SWE 52
Holger Barsne Sverige SSP SWE 35
Johan Kylebäck SWE HjBK SWE 81
Emma Skoog Sverige Bromma Jollekappseglingssällskap SWE 3264
Elias Johansson SWE JKV SWE 3485
Cornelia Skoog SWE KBS SWE 8
William Tillander SWE JKV SWE 18
Emil Casserdahl Svensk HjBK SWE 39
Gustav Skålén Sweden SSÅV SWE 82
Carl Lewerth Svensk HJBK SWE 15
Karl Hammarkvist Svensk Segelsällskapet Svearna, SSSv SWE 3241
Astrid Hammarkvist Svensk Segelsällskapet Svearna, SSSv SWE 3398
Viktor Eklöf Sverige BOJK SWE 3676
Maja Wikman SWE JKV SWE 3360
Melker Ekberg SWE HjBK SWE 91
Johan Sameus SWE RÖSS SWE 95
Moa Wikman SWE JKV SWE 3541
Daniel Nerhagen Sweden SSDV SWE 48
Nanna Nerhagen Sweden SSDV SWE 3702
Jacob Skoglösa Sverige Skanörs båtklubb SWE 3597
Carl Fhyr SWE ASS SWE 44
Ebba Thenander Svensk JKV SWE 3658
Agnes Boman SWE HjBK SWE 34
Philip Edberg Svensk SkBk SWE 98
Matilda Lanner SWE KKKK SWE 3716
Kristin Tarish SWE Jollekappseglarna Västerås SWE 23
Erik Weck Swe Bromma Jolle SWE 67
Julia Ygberg Sverige Kbs SWE 22
Gustav Koritz Sverige SSKA SWE 90
August Vigild-Nilsson Sverige Skanörs Båtklubb SWE 3710
Julius Balkfors Sverige Skanörs båtklubb SWE 3693
Malte Skoog Svensk Bromma Jollekappseglingssällskap SWE 47
Emil Wikman Sverige VÄSS SWE 32
Mikael Björndal Swe Rådasjöns SS SWE 3660
Vilhelm Reischmann SWE SBK SWE 6
Emelie Carlsson SWE HASS SWE 3523
Mattias Rahm Sverige Hjuviks Båtklubb SWE 87
Alice Lundholm Svensk HjBK SWE 16
Oskar Wingren Sverige KBS SWE 11
Arne Johnsson Svensk BOJK SWE 3462
Arvid Johnsson Svensk BOJK SWE 3677
Jonathan Llado Krensler Sweden Hjbk SWE 9
Alvin Tollbom Lindh Sweden JKV SWE 3691
Erling Johnsson Sverige BOJK SWE 3543
Axel Burlin Svensk HjBK SWE 33
Julius Cederlund Svensk BOJK SWE 3704
assistans iconAssistans