20195-6okt

KSSS Olympic Class Regatta

Laser 4.7

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Båtnamn Segelnummer
Aapo Roininen Finnish HSS FIN-203777
Alfons Sellin SWE GKSS 216413
Alice Bergelin Swedish LerSS Laser 208877
Axel Bjelvenius Sweden Kungliga Svenska Segelsällskapet Laser SWE191776
Christoffer Hallin SWE GKSS 209185
Ebba Fredriksson Swedish Askersunds Segel o MBS Brita 206634
Ellen Fredriksson Swedish Askersunds Segel o MBS Ellen 208282
Elsa Aronsson SWE GKSS SWE 201656
Gustav Skarman Svensk Kungliga Svenska Segel Sällskapet Laser 214198
Hanna Martinsson Swe LJS Swe 215258
Hanna Gaskell-Brown SWE RJK 201655
Helmi Inget Finland Tampereen Pursiseura FIN 213934
Josefina Vikinge Sverige GKSS Laser 4.7 11
Karl Landmark SWE GKSS 204715
Lina Dahlström Sverige ASMK 215563
Måns Fröjd SWE OXSS SWE 201082
Märta Wijkström Svensk KSSS 206972 206972
Nils Malmcrona Sverige GKSS SWE 210344
Noah Bernhardtz SWE GKSS SWE 214941
Oliver Lindqvist SWE ASMK 214196
Olof Holmberg Svensk KSSS Laser SWE200697
Rasmus Wannfors Sverige KSSS 215259
Sofia Delander Sweden Råå Jolleklubb 208533
Victor Björk Swedish Gkss Laser 4.7 214201

Laser Std

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Båtnamn Segelnummer
Aaro Järvinen Finsk TaPS Njord FIN 211455
Aleksi Tapper Finland NJK FIN 211411
Anders Wennberg Sverige LiJS 215224
Esa Haataja Finland Marjaniemen Purjehtijat - 203719
Fabian Magnusson SWE GKSS 207831
Fredrik Westman Finland HSF (Hangö Segelförening) 215016
Göran Petersson Sverige Halmstad 96620
Jacob Lundqvist Svensk KSSS SWE203152
Jan-Olov Sandberg Swe Vhss 205326
Jesper Stålheim SWE KSSS 215344
Jonas Mitsem Svensk KSSS 213038
Lars Krog-Jensen Sverige Stockholms Segelsällskap - 192693
Lucas Bergström Sverige Gkss Laser standard Swe 213740
Ludvig Lindqvist Sverige Ksss Ragnarök 214194
Mats Wannfors Sverige Boo SS SWE 206971
nooa laukkanen FIN NJK FIN 215436
Otto Dahlberg Finland N FIN 211267
per sahlberg Swedish ÅSS 159594
Per Enockson Sverige Nyköpings Segelsällskap 194703
Per-Erik Eriksson SWE Stockholms Segelsällskap 56961
Peter Holm Sverige KSSS 215257
Pietari Airakorpi Suomi HSK 216080
Rasmus Alnebeck sverige GKSS 213049
Richard Domack SWE LDSS SWE 210343
Rudolf Salminen Finsk TaPS Petomaani 185974
Thomas Lindström Fin MSF GIB 13
Tim Nyllinge Svensk Kungliga Svenska Segelsällskapet SWE 215554
Ulf Dahlgren SWE MKS 212307
Urban Nyhammar Sweden KSSS 204379
Valtteri Uusitalo Finalnd Hsk Fin 213959
veikka viitala Finska Tampereen Pursiseura Hirvivaara! 11
Wilhelm Kark Sweden Ksss Holmen Paper, Tomina, Stadium 216181
Wilhelm Svärd Svensk Boo Segelsällskap Laser STD 204949

Optimist

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Båtnamn Segelnummer
Aatos Järvinen Finland HSS FIN 1090
Adele Ramm-Ericson Svensk KSSS Optimist 4515
Alex Tammi Finland HSS Jaava FIN-918
Alexander Melin Sweish KSSS Ludicrous 4725
Alexander Gavelfält Forssén Sverige KSSS 4792
Alexander Olsson SWE KSSS Winner 4601
Alicia Birgmark Garcia Swe LDSS 4397
Annie Hinton SWE Rörviks Segelsällskap Winner 4798
Assi Lindell Suomi ESF FIN-888
Astrid Lindoff Sverige JKV SWE 4797
Axel Almersson SWE Jollekappseglarna Västerås SWE 4795
Axel Henricsson Sverige KSSS SWE3695
Bea Brorsson Svensk Segelsällskapet Pinhättan SWE4514 4514
Beata Edler Sverige KSSS SWE 3946
Benjamin Blom Finsk ESF / Finland FIN-448
Buster Göransson Svensk KSSS SWE4232
Buster Göransson Svensk KSSS SWE 4232
Carl Norman Svensk KBS Optimist SWE4551
Claes Järudd Svensk KSSS SWE 4511
Cornelia Skoog Svensk KBS Lilla Blå 4218
Cornelia Widestam Svensk KKKK SWE4755
Dante Hjort Svensk KSSS SWE4730
David Aldurén Svensk Kungliga Svenska Segelsällskapet - 4658
Ebba Thenander Sweden Jollekappseglarna Västerås 4735
Elias Kristensen Sverige KSSS SWE4512
Ella Kristensen Sverige KSSS SWE4246
Emma Wennberg SWE LiJS 4445
Erik Weck svensk KBS Winner 4767
Erik Eriksson Brunius Sweden LDSS SWE4569
Erik Bengtsson Sverige Björlanda Kile Segelsällskap Havsfalken 6 4775
Erik Norlén Sweden KSSS Winner Team SWE 4803
Erik Barregren svensk HjBK 4778
Erik Sjöblom SE KSSS Ranängen Vinden SWE 4522
Esther Lagerstrand Sverige Rörviks segelsällskap SWE 4396
Felix Palm SWE BooSS Speed 4634
Filip Lindström SWE SSP SWE4796
Filip Skarman Svensk Kungliga Svenska Segelsällskapet Winner 4728
Filip Koritz Svensk Segelsällskapet Kaparen SWE 4423
Filippa Boman Svensk Hjuviks Båtklubb . 4749
Gustav Nilsson swe RÅSS 4255
Hector Barsne Svensk SSP SWE4709
Henric Wigforss Swedish KSSS Lattjolajbanlådan 4786
Herta Liljegren Svensk KSSS SWE4720
Hugo Sköld Orr Svensk KSSS SWE 4785
Hugo Wijkström Svensk KSSS 4687 4687
HYMY Savela Finland HSK Fin 1040
Ida Kayser Svensk BOJK SWE4582
Ines Karlemo FIN ESF FIN-1162
Isak Kaplan Svensk KSSS SWE 4374
Jacob Brännström Svensk Långedrags Segelsällskap 4818
Jonas Höglund Sverige KSSS SWE 4680
Jonas Höglund Svensk KSSS SWE 4680
Jonathan Hammarström Svensk Linköpings Jolleseglarklubb SWE4606 4606
Joonas Bollström Finska HSK (Helsingfors Segel Klubb) Shark Jr FIN1154
Julia Ygberg Svensk KBS SWE 4732
Julia Leuckfeld Swedish KSSS SWE4633
Julia Ygberg Swe Kbs Swe 4732
Julius Graudums Sverige KSSS SWE4703 SWE 4703
Julius Helm Sweden LDSS 4629
Kajsa Andersson Sweden LDSS 4517
Leo Birgersson Svensk MSS SWE 4801
Levi Bernhardtz SWE RÖSS SWE4814
Lily-Sofie Latvala Finland Helsingfors Segelsällskap FIN-1141
Linnea Åkesson Svenska KBS SWE 4802
Liv Häggström Swedish LERSS 4675
Lovisa Arnell Sverige KSSS Winner SWE 4421
Lowe Engström Sverige KSSS SWE4572
Lukas Wolfgang Svensk HjBK SWE 4630
Magnus Briså Norsk Bærum Seilforening Fortuna NOR 3861
Maisa Kauppi Finland Helsingfors Segelklubb, HSK FIN-1130
Maja Timan Gustafsson Swe OXSS Maja 4399
Malcolm Dahlberg Svensk KSSS SWE4500
Malcolm Graner Svensk KSSS Swe 4806
Malte Skoog Sverige KBS SWE 4017
Marius Graudums Sverige KSSS Marres Badkar Swe 4561
Martin Ragnerstam Sweden Boo SS 472
Matilda Breitung Sverige Lidingö Jolleseglare Winner 3857
Max Zetterström Svensk LDSS - 4700
Nathaniel Shahar Finland ESF, Esbo Segelförening FIN-725
Nikolai Løhren Kuhle Norsk KNS NOR 3883
Oscar Wetter Sverige KSSS 4741
Oskar Kovalainen Suomi Brändö Seglare FIN-1158
Ossi Suominen Finland TaPS FIN-829
Otto Pierrou Sverige Boo SS SWE3674
Pelle Hollner Svensk KBS Två 4727
Philip Bjorkman Sverige Malmö Segelsällskap ÖOA 4800
Pontus Axelhed Sweden Kungliga Svenska Segelsällskapet Rocket 2.0 4733
Samuel Kaplan Svensk KSSS SWE 4625
Sarah Skirstad Pollen Norge Bærum Seilforening Gulf 3951
Sebastian Heimburger Suomi Esf FIN-1054
Selma Hård SWE4659 Kullaviks Kanot & Kappseglingsklubb Astro 4659
Simon Härdner Swe Kkkk Astro 4715
Sophie Skarman Svensk Kungliga Svenska Segelsällskapet Winner Team 4704
Sophie Brännström Svensk Långedrags Segelsällskap Optimist 4451
Stina Westberg Svensk Rådasjöns Segelsällskap TBA
Teemu Rellman Finland TaPS FIN 1125
Teo Koponen Finland HSS, Helsingfors Segelsällskap FIN-881
Victoria Novak Svensk BOJK SWE4812
Viggo Westerlind Svensk KKKK SWE 4811
Vilgot Treskog Svensk KSSS SWE 4815
Ville Aviander Svensk KSSS SWE 4726
Vivi Vainio-Mattila FI Helsingfors Segelsällskap FIN-1019
Wilhelm Dahlberg Svensk KSSS SWE4784
Wilma Palm SWE BooSS 3647
Zacharias Widestam svensk KKKK SWE755

E-jolle

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Båtnamn Segelnummer
Adam Bergström SWE Kvarnvikens Båtsällskap SWE 77 77
Agnes Boman Svensk Hjuviks Båtklubb . 34
Aleksi Saarni FIN HSK FIN 944
Alice Lindberg SE Borstahusens Segelsällskap SWE 3702
Alvin Tollbom Lindh Svensk Jollekappseglarna Västerås SWE 22
Arttu Valonen Finska MP Finland FIN-212
Arvid Johnsson Svensk BOJK SWE 3462
Astrid Skogh Sverige Vänersborgs segelsällskap Swe 51
Axel Burlin Swedish Hjuviks Båtklubb Winner 33
Carl Lewerth Sverige Rådasjöns Segelsällskap SWE15
Carl Ljunggren Sverige Jollekappseglarna Västerås E-jolle 3691
Cecilia Letalick Sverige Linköpings Jolleseglarklubb SWE 3392
David Mårsäter Sverige UKF Britt-Marie SWE 94
Edvin Cedervall Sweden VäSS SWE 82
Elias Johansson Sverige Jollekappseglarna Västerås - 3485
Ella Backlund SWE KBS Hoppetossa SWE 70
Ellinor Lindström SWE SSP SWE3724
Emelie Carlsson Sverige HASS SWE 3523
Emil Casserdahl Svensk Hjuviks Båtklubb SWE 39
Erik Lindberg Svensk Jollekappseglarna Västerås SWE 3676
Erik Ryrfeldt Sverige KBS Blå fisk SWE 3281
Erling Johnsson Svensk BOJK SWE 3543
Felix Brorsson SWE Segelsällskapet Pinhättan SWE3655 3655
Gustav Koritz Sverige SSKA SWE 90
Hanna Rahm svensk Hjuviks Båtklubb SWE 87
Hannibal Barsne Svensk SSP SWE2
Henrik Leijon Swe BOJK SWE3694
Henrik Abrahamsson SWE Linköpings Jolleseglarklubb Saab 9-3 Aero 200häst SWE 42
Holger Barsne Svensk Bojk SWE 35
Holme Holmqvist Sweden OTS Swe20
Hugo Orrberg Sverige KBS SWE 3404
Ingrid Madeyski Bengtson Sverige Kullaviks Kanot & Kappseglingsklubb SWE 60
Jaakko Haataja Finland Marjaniemen Purjehtijat FIN 999
Jesper Thomasson SWE OTS SWE 65
Joel Warvne Sverige Röss Swe 21
Johan Lanner SWE KKKK 3701
Johan Kylebäck SWE HJBK SWE 81
Johan Ekander Svensk BOJK SWE 3644
Johannes Vrede Svensk UKF Bananen 3409
Jonathan Llado Krensler swe Hjbk SWE 9
Julius Donner Finland EMK FIN-823
Julius Cederlund SWE BOJK SWE 3704 3704
Karl Larsson Tinnert Swe RJK E-jolle 3552
Klara Sörensen sverige UKF-Uppsala Kanotförening Bettan SWE 3414
Lars Habermacher Finland HSK FIN 1040
Love Strandäng Swe HjBK 3686
Maja Wikman SWE JKV SWE 3360
Måns Wiking SWE Bjärreds Optimistjolle Klubb Swe 14
Marcus Letalick SWE Linköpings jolleseglarklubb SWE 3488
Marcus Varvne Sweden Rörvikssegelsällskap (Röss) 3617
Matilda Bergström SWE Kvarnvikens Båtsällskap SWE 7 7
Mattias Rahm Sverige Hjuviks Båtklubb SWE 3328
Maximus Torstensson Sverige Kvarnvikens Båtsällskap 3623
Moa Wikman SWE Jollekappseglarna Västerås SWE3541
Nils Brandén Sverige Bjärreds Optimistjolle Klubb The sailing super swede 3714
Oskar Wingren Svensk KBS SWE 11
Per Mildner Svensk BOJK SWE 3677
Rasmus James Swedish Rådasjöns Segelsällskap SWE 57
Saga Björklund Sverige JKV Swe 3582
Sam Stenman Sverige Boo Segelsällskap SWE 4
Sebastian Knaack Svensk RÅSS Winner 93
Sebastian Mildner Svensk BOJK SWE 3722
Simon Linse svensk Karlskrona Segelsällskap SWE3636 swe 3636
Sonja Niemelä Finland Tuusulanjärven purjehtijat FIN 792
Svante Åberg Svensk KNSS SWE3289
Tatu Kortelainen Finnish TP FIN-894
Viivi Moisio Finland emk Bruno fin 830
VILHELM Reischmann Svensk SkBK SWE6
William Karlsson SWE Stenungsunds Segelsällskap SWE 55

Laser Radial

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Båtnamn Segelnummer
Akseli Orama Finland Tampereen Pursiseura - TaPS Wauhtihirvi FIN-189162
Aku Koivistoinen FIN HSS FIN-214418
Anton Niemi FIN HSS FIN 193532
Anton Janhonen Finnish HSK FIN212824
Ask Lindstedt-Nyberg SWE KSSS 209029
August Jungstedt SWE KSSS 209896
Axel Hallquist SWE KSSS 196223
Calle Lindbom Sverige Göteborgs Kungliga Segelsällskap 199612
Cecilia Jonsson SWE KSSS 0
Csilla Gal SWE Ludvika Segelsällskap/Runns Segelsällskap Fuu 170722
Dante Böök Finland HSK - 213960
Elin Bjuréus SWE Karlstad Kappseglingsförening 204712
Emil Bertilson SWE GKSS 209025
Emil Järudd SWE KSSS 0
Emrik Olsson Dahl Svensk GKSS 209136
Eric O’Connor USA LiJS ...
Eskil Jonasson Sverige GKSS TIGERN 212726
Fanny de Susini SWE GKSS SWE 210347
Felix Hård SWE GKSS Laser SWE215253
Fredrik Hansson Swe Gkss 204751
Gustaf Sevedag SWE Göteborgs Kungliga Segelsällskap Lasern 199622
Gustav Fredriksson Swedish Askersunds Segel o MBS Gustav 208286
Hanna Koba SWE KSSS 209137
Hanna Jonsson Sverige GKSS 200669
Henric Thunander SWE ASMK SWE 208287
Hugo Melin SWE KSSS 210350
Ilari Muhonen Finland EPS 213298
jakob Thörn Sverige TYBK SWE 173820
Joel Lindqvist Sverige Kungliga Svenska Segelsällskapet Promen 208861
Johanna Edh SWE Göteborgs Kungliga Segelsällskap Laser Radial 173664
Johannes Richter Jonsen Sverige KSSS 189160
Jonas Wallander SWE KSSS 209895
Josefin Olsson SWE KSSS 215343
Kivi Siik FIN TaPS 95 Aero FIN 205691
Klara Utterström Swe GKSS 208291
Klara Fröjd SWE OXSS 194636
Linus Lindquist Sweden Trälhavets Båtklubb SWE 215556
Lova Forssén Sv Kungliga Svenska Segelsällskapet 213525
Love Molitor Sverige KSSS SWE 208283
Ludvig Sundström SWE GKSS SWE 210984
Ludvig Löhr SWE RSYC 211283
Maja Hansson-Mild SWE GKSS 207828
Marcus Westerlind SWEDISH KKKK 216417
Mathilda Einarsson SWE Karlstads Kappseglingsförening 205716
Matilda Werton Svensk Göteborgs Kungliga Segelsällskap 212715
Mattias Jonsson Sverige ASMK 201 721
Melker Ljungdahl SWE KSSS SWE 213746
Mikaela Söderberg Finska Helsingfors Segelsällskap FIN 213148
Noel Laukkanen FIN HSK FIN 215459
Olle Lindbom Sverige Göteborgs Kungliga Segelsällskap 212711
Onni Hyttinen Suomi Tampereen Pursiseura, TaPS 198217
Oscar Krog-Jensen Swe SSS 212316
Oscar Fyrk Svensk GKSS SWE 198437
Ossian Kamal SWE KSSS 209031
Paul Hedman SWE Saltsjöbadens båtklubb swe 181448
Peter Sandsjö Swe Gkss 200826
Philip Lindblad SWE Strängnäs Segelsällskap Laser 211281 211281
Rasmus Granzin SWE KSSS 204669
Riccardo Gustavsson Sverige LiJS 205128
Roope Rellman FIN TaPS Khana FIN 206761
Ruben Österlund Sverige KSSS Laser 211970
Simon Granath Sweden KSSS SWE213535
Sissel Engdahl Swedish KSSS 211113
Sofia Håkansson Svensk KSSS Flipper SWE 210349
Stefan Eriksson Sweden LDSS 203589
Stefan Karlsson Svensk KSSS 78062
Svea Sahlin Swe Göteborgs Kungliga Segelsällskap Kenneth 211278
Therese Bowald Svensk GKSS 213748
Tilde Skörvald Swe GKSS 203587
Tindra Forssen Sverige Kungliga Svenska Segelsällskapet 215831
Walter Wahlroos FIN HSK 199059
William Påhlson sverige KSSS 40515
Yuri Schwartz Swedish UmSS 208417

Zoom8

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Båtnamn Segelnummer
Albin Andersson Sweden Boo Segelsällskap Zoom 183
Alexander Hargefors Svensk Karlstads Kappseglingsförening 115
Alexandra Möller Svensk Stenungsunds Segelsällskap SWE234 234
Caroline Sköld Orr Svensk Kvarnvikens BS Zoomiss SWE 225
Folke Eriksson Sverige KKS Kristinehamn ZoomZoom 111
Gustav Ragnerstam Sweden Boo SS 178
Luka velemir Sverige SBS Alocomor SWE-247
Oscar Josefsson Sverige Boo Segelsällskap SWE 197
Oscar Kinnala Finland ESF Zoom8 FIN-563
Peter Ryrfeldt SWE KBS SWE 84
Rikard André Svensk Råå Jolleklubb SWE 191
Simon Eriksson Westlund Svensk Boo SS SWE116
Tova Källerfelt SWE Stenungsunds SS SWE 242

29er

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Båtnamn Segelnummer
Alexander Brorsson Swe Göteborgs Kungliga Segelsällskap Oboy 2653
Alice Moss Svensk GKSS . 2527
Anton Broman Svensk Kungliga Svenska Segel Sällskapet SWE 2055
Axel Steffner Sweden Uppsala Kanotförening Swe 1701 1701
Calle Leuckfeld Sverige KSSS SWE 2820
Carl White SWE Kullaviks Kanot & Kappseglingsklubb 2793
Emil Wolfgang SWE Gkss SWE2732
Felix Wichert svensk LBSK/MSS SWE 2543
Filip Huljebrant Sverige LJS SWE2805
Hannah Maurer SWE KSSS SWE 2921
Hedvig. Liljegren Swe KSSS SWE 2654
Ida Elfving SWE Kungliga Svenska Segelsällskapet SWE 2486
Julia Henriksson Sweden GKSS SWE2922
Lea Maurer SWE KSSS SWE 2057
Lili Kotilainen FIN Helsingfors Segelklubb rf. FIN 2032
Louise Eklöw Sverige GKSS SWE 2258
Malcolm Björsson Svensk Lerums Segelsällskap SWE2526 2526
Martina Carlsson SWE Gkss Bamse Swe 2805
Melker Brenton Svensk KSSS SWE2729
Noah Hjerdin SWE Göteborgs Kungl. Segelsällskap Noah's Ark 2137
Olle Aronsson SWE GKSS SWE 15
Rebecca Flohr sverige tjss swe2904
Sebastian Feodoroff FIN Brändö Seglare FIN-1891
Siiri Danielsson FIN Brändö Seglare FIN-2809
Simon Karlemo FIN ESF FIN-2035
Sofia von Friesendorff Svensk Lommabuktens Seglarklubb CAN 2382
Sofia Biller Sweden Gkss SWE685
Wilhelm Enjin Sverige LBSK 29er Ovington SWE1711 1711
Xiaojian Keinänen FIN Rauman Purjehdusseura FIN 1110

Finnjolle

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Båtnamn Segelnummer
Arild Heldal NOR Røyken Seilforening Team Asker / Anne And NOR 55
Johannes Pettersson Sverige KSSS SWE 11
Magnus Olin Svensk KSSS SWE10
Mats R Karlsson S KKF Sisu SWE21
Pär Friberg Svensk Karlstads Kappseglingsförening Parkman SWE 91
Stefan Nordström Sverige KKF / Karlstads Kappseglingsförening SIKAB SWE 14
Svante Collvin Sverige Karlstads Kappseglings Förening Coolrunnings SWE2
Torsten Jarnstam Svensk KKF / Karlstads Kappseglingsförening Krumelur SWE 111
Ulf Bjureus Svensk Karlstads Kappseglingsförening Jabalina IV SWE 66

OK-jolle

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Båtnamn Segelnummer
Arne Malm swe KSSS Diana SWE 55 eller SWE43
Arne Johansson Svensk KSSS Joulene SWE 2801
Birger Gustring Svensk KSSS Hjärtat av Guld 2839
Eric Thunander Swe Asmk 2776
Guy Andersson Swe Kungliga Svenska Segelsällskapet Snapphanen 2806
Johan Lundberg Sverige KSSS SWE 80
Jonas Börjesson Svensk Kungliga Svenska Segelsällskapet Haverst och hundra bobiner SWE 5
Niels-Kristian Terkildsen Denmark KSSS DEN 1453
Niklas Edler Sverige KSSS Propeller SWE 71
Peder Thunander SWE ASMK SWE 2848
Per Jonsson Sverige KSSS 28
Per Westlund Svensk Norrköpings Segelsällskap Per-i-skåp 60
Per Malmberg Sverige KSSS Baby Blå SWE2412
Robert Hallberg Sverige Kungliga Svenska Segelsällskapet SWE2859
Roine Ericson Swe Kungliga Svenska Segelsällskapet Gun 2791
Sverker Härd SWE Upsala Segelsällskap SWE 2849
Thomas Hansson-Mild Sverige SS Kaparen SWE1
Thomas Tarp Svensk SBK 2804
Tomas Skeppmark Sweden Kvarnvikens Båtsällskap Röd Oktober 2809

RS Feva

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Båtnamn Segelnummer
Bianca Högman Sverige KKKK 8
Douglas Grape Sverige KSSS KOD 6980
Fabian Alin Sverige Ldss 87 87
Hannah Lundgren Swe Uss/Esk 6500
Samuel Lindevall Sverige Sandvikens segelsällskap 6233
Tobias Hope Svensk LBSK Lomma1 2653
Viktor Sönnergren SE KKKK RS Feva 46
vilma johansson Sverige LDSS 10
Wilma Pettersson Sverige ASMK 4424

505

Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Båtnamn Segelnummer
Ebbe Rosén SWE MKS Vattenråttan 8926
Fredrik Molander Svenskt Bkss SWE9117
Galen Mack Australian Kungliga Svenska Segel Sällskapet SWE 8586 8586
Lars Magnusson Sverige Trälhavets Båtklubb High Five Swe8257
Peter Bökmark Svensk BKSS La femme 8962
Thomas Lundberg Sverige KSSS Kraken SWE 9143
Tomas Grundel SWE KSSS 9029
Toni Hastenpflug SWE BKSS Otto 8912
Viktor Wecke Swedish KSSS 8581 8581
assistans iconAssistans