201831 - 2aug - sep

Junior SM 2018 - enmansjollar

Visa besättning

Optimist - Kille

Förnamn Efternamn Sailarena ID Ort Klubb Segelnummer
Carl Ordell SE-03WB6 Linköping LJS Swe4242
Claes Järudd SE-00QPT Saltsjöbaden KSSS SWE 4511
August Back SE-03PCA Lidingö Lidingö Jolleseglare SWE3666
Erik Weck SE-021FV Bromma KBS SWE4767
Max Zetterström SE-00RWC Landskrona BoSS SWE 4700
Hugo Sköld Orr SE-00UG3 Vällingby KBS SWE 4475
Erik Rahm SE-00WPM Lerum Lerums Segelsällskap SWE 4622
Nikolai Løhren Kuhle SE-01G29 Oslo KNS NOR 3884
Filip Skarman SE-03QBB Stocksund Kungliga Svenska Segelsällskapet SWE4728
Axel Schenström SE-03W3P Saltsjöbaden KSSS SWE4233
Leo Birgersson SE-0184D Malmö MSS SWE4744
Olof laurell SE-00NFB Stockholm Kungliga Svenska Segel Sällskapet Swe4705
Carl Norman SE-03YPC Sundbyberg SKSK SWE4551
Arvid Byttner SE-019EQ Bromma KBS SWE 4460
Alexander Olsson SE-040T3 SUNDBYBERG SKSK (Solna Kappseglings klubb) SWE 4213
Julius Graudums SE-03VV5 Ingarö KSSS SWE 4703
Carl White SE-0101V Särö Kullaviks Kanot & Kappseglingsklubb SWE4617
Jonas Höglund SE-05DY9 Nacka Boo SS SWE 4680
Jonatan Röijer SE-00TBF Västra Frölunda Långedrags Segelsällskap SWE4099
Hampus Andersson SE-01BFK Lysekil Lysekils SS Gullmar SWE 4765
Elis Holm SE-0115J Västerås Jollekappseglarna Västerås SWE 4495
Måns Fröjd SE-00VCB Oxelösund OXSS SWE4665
Adam Granhage SE-00PG7 Mölnlycke Rådasjöns Segelsällskap SWE4430
Lukas Lindström SE-00UAG Västra Frölunda KKKK SWE4781
Emrik Bergman SE-00TX9 Lerum Lerums Segelsällskap SWE 4722
Malte Skoog SE-01UNP Hässelby Kvarnvikens Båtsällskap SWE 4017
Oskar Wingren SE-05G4W Sundbyberg Solna Kappseglings klubb SKSK SWE 4569
Erik Fyrk SE-00RF8 Lerum LESS SWE 4468
Lucas Bergström SE-0138A Gotenburg GKSS 213740
Axel Almersson SE-00H1C Köping Jollekappseglarna Västerås SWE 4535
Olof Holmberg SE-016WW Stockholm Kvarnvikens Båtsällskap SWE
Antony Wedeman SE-022DY Stockholm KBS 4360
Erik Bengtsson SE-00QK0 Torslanda Björlanda Kile Segelsällskap SWE 4775
Peter Ryrfeldt SE-01M9P Bromma KBS 4264
Tobias Hope SE-00RMW MALMÖ Malmö Segelsällskap SWE4724
Vincent Söderberg SE-00QJ2 Hägersten KSSS SWE 4660
Hampus Ljungberg SE-00Q32 GÖTEBORG Lerums Segelsällskap SWE 4729
Otto Tilander SE-05K3V Djursholm KSSD swe4655
Malcolm Björsson SE-023Q8 Alingsås Lerums Segelsällskap SWE4766
Melker Ekberg SE-0154G Torslanda HjBK SWE 4695
Alexander Prager SE-05KAD Djursholm KSSS 462
Julius Balkfors SE-01869 Skanör Skanörs Båtklubb SWE 4507
Christoffer Hallin SE-0193E Västra Frölunda LDSS SWE 4779
Viggo Westerlind SE-019N8 Kullavik KKKK SWE4711
Douglas Grape SE-05MGY Saltsjöbaden KSSS SWE 4136
Simon Härdner SE-00Y3U Kullavik Kkkk 4715
Elliot de Susini SE-00Y2W Västra Frölunda RÖSS SWE 4555
Noah Bernhardtz SE-00XQH Askim RÖSS SWE4769
Pelle Hollner SE-015EV SPÅNGA KBS SWE4727
Felix Wichert SE-00WUC Lund LBSK/MSS SWE 4716
Aron Wichert SE-00WVA Lund LBSK/MSS SWE 4737
Lowe Engström SE-01Q9K Knivsta KSSS SWE4532
Alfons Sellin SE-014U3 V FRÖLUNDA Rörviks Segelsällskap 4370
Samuel Kaplan SE-0252J Saltsjöbaden KSSS SWE 4374
Jakob Back SE-00X3V lomma Lommabuktens Seglarklubb SWE 4636
Hugo Hovlind SE-018YP Linköping LJS SWE 4606
Emil Hovlind SE-017Q6 Linköping LJS SWE 4752
Elliot Hellström SE-00PK1 Brokind Linköpings Jolleseglarklubb SWE4782
Viktor Wickström SE-0205H Bromölla Optimistjolleklubben Timan SWE4433
Hector Barsne SE-019A0 Lund SSP SWE4602
Karl Jarvin SE-014A5 Ingarö KSSS SWE 4719
Erik Eskilstorp SE-00VF5 Kullavik KKKK SWE 4560
Viktor Swärdh SE-00XRF KARLSKRONA Karlskrona Segelsällskap Swe 4667
Gustav Bark SE-016HK Nyköping NySS SWE4789
Victor Isdahl SE-017ET Öckerö HjBK SWE 4669
Emil Gustavsson SE-01G1B Hjärup Lommabuktens Seglarklubb SWE 4539
Max Weber Ullman SE-018A1 Limhamn MSS SWE 4750
William Nilsson SE-03P03 Sölvesborg OTS SWE4389
Alvin Tollbom Lindh SE-010X1 Västerås Jollekappseglarna Västerås SWE 4543
Tatu Uusitalo SE-03P8J Helsinki HSK FIN-1159
Anton Broman SE-0175C ÖSTERSKÄR KSSS SWE4676
Pontus Axelhed SE-01H52 Ekerö KBS 4733
Erik Norlén SE-01CEM Täby KSSS SWE 4628
Philip Bjorkman SE-00X7K Limhamn Malmö Segelsällskap
Ansel Lindskog SE-01T8K Stockholm Solna strands kappseglingsklubb SWE 4259
Philip Björkman SE-00X7K Limhamn MSS SWE4763
Leo Fagerberg SE-00XX5 Kullavik Kullaviks Kanot & Kappseglingsklubb SWE4632
Jakob Graner SE-00UKW Ingarö Boo Segelsällskap SWE 4772
Malcolm Graner SE-00UMU Ingarö Boo Segelsällskap SWE 4735
Filip Lindström SE-00R6U Barsebäck SSP SWE4762
Wilhelm Dahlberg SE-01HWH Saltsjö-Boo BooSS 4784
Erik Andersson SE-00VKV Lerum LESS 4552
Ville Aviander SE-01H36 Nyköping OXSS SWE 4726

Laser 4.7 - Tjej

Förnamn Efternamn Sailarena ID Ort Klubb Segelnummer
Lina Dahlström SE-03X2Q Örebro Askersund seglar och motorbåts klubb 196764
Matilda Spårman SE-00T5V Marstrand MaSS SWE 213739
Therese Bowald SE-03VYY Öjersjö GKSS SWE213748
Victoria Dyrell SE-0134J Saltsjö-Boo KSSS SWE201655
TILDE ZEEBERG SE-00X02 Västra Frölunda Göteborgs Kungliga Segelsällskap SWE212714
Sofia Biller SE-013XX Skövde Hjo Segelsällskap SWE 205181
Svea Sahlin SE-0120V Västra Frölunda Göteborgs Kungliga Segelsällskap 211278
Märta Wijkström SE-05GRJ Djursholm KSSS SWE206972
Jenny Hammersland SE-0131R Ingarö Ksss 204355
Maya King SE-05HBD Västra Frölunda LDSS
Sofia Levin Håkansson SE-05HY5 Saltsjö-Boo KSSS SWE 210349
Karolina Landmark SE-011B6 Västra Frölunda GKSS SWE 213738
Cajsa Brodén SE-05K2X SUNDSVALL SNBK 199052
Lovisa Darin SE-01EYG Billdal Gkss 214477
Hannah Maurer SE-05KG0 Hägersten Ksss 208352
Jennifer Öhrnell SE-00UVC Mölndal GKSS 201748
Lova Forssén SE-01H9T Saltsjöbaden Kungliga Svenska Segelsällskapet 213525
Elin Bjuréus SE-00P8R Karlstad Karlstad Kappseglingsförening (KKF) SWE 204709
Martina Carlsson SE-01VJV LERUM LESS SWE X
Filippa Henriksson SE-00QG6 Bjärred GKSS SWExxxxxx
Jolie Hammarin SE-01588 Kullavik KKKK SWE 214197
Ellen Fredriksson SE-017B0 Örebro Askersunds Segel o MBS SWE 208282
Hedvig Liljegren SE-00YD6 Saltsjöbaden KSSS SWE 200697

Optimist - Tjej

Förnamn Efternamn Sailarena ID Ort Klubb Segelnummer
Hanna Rahm SE-00V3X Torslanda Hjuviks Båtklubb SWE4508
Julia Leuckfeld SE-010YY SALTSJÖBADEN KSSS SWE4633
Wilma Pettersson SE-01XY1 Askersund Askersunds segel- och motorbåtsklubb SWE 3509
Mathilde Bregner Robertstad SE-03WX0 Tønsberg Tønsberg seilforening 3990
Cornelia Widestam SE-015XV kullavik KKKK SWE4755
Elsa Aronsson SE-00QEB Lerum LESS SWE 4780
Ines Ruohela SE-03DXF Esbo EPS FIN 910
Julia Ygberg SE-024KF Bromma KBS SWE 4732
Sara Astell SE-03YV2 solna Solna strands kappseglingsklubb SWE0000
Ebba Thenander SE-024A3 Västerås Jollekappseglarna Västerås SWE4366
Elisa Lindskog SE-0117E Stockholm Solna Strands Kappseglingsklubb SWE 4717
Julia Werton SE-00U13 Västra Frölunda Långedrags Segelsällskap
TEA ZEEBERG SE-00V9H Västra Frölunda Långedrags Segelsällskap SWE4624
Astrid Lindoff SE-05FCD Västerås Jollekappseglarna Västerås SWE 4231
Lovis Kläre SE-05FNT Åmmeberg ASMK 4346
Agnes Stoetzer SE-05FRK Bromma SKSK SWE0000
Olivia Hellström SE-0231P VÄSTERÅS Jollekappseglarna Västerås SWE4408
Leia Isaksson SE-01UVA Billdal KKKK SWE4683
Tilda Solberg SE-05E9M Sundsvall SNBK SWE-4441
Tyra Olander SE-05HE7 Vasteras Jollekappseglarna Västerås 4533
Zoe Alderton SE-01HGA Västra Frölunda Långedrags Segelsällskap 4644
Alice Melander SE-03F9Q Sundsvall Sundsvalls Segelsällskap SWE 4549
Stella Dolan SE-00RKY Malmö Malmö Segelsällskap SWE4723
Stella Andersson SE-0171M Nyköping Nyköpings SS SWE 3902
Bea Brorsson SE-0191J Barsebäck Segelsällskapet Pinhättan SWE4514
Lea Maurer SE-019FN Hägersten KSSS 4682
Filippa Hallin SE-0194C Västra Frölunda LDSS SWE 4679
Sofia von Friesendorff SE-00GXJ Lund Lommabuktens Seglarklubb SWE 4776
Melissa Kjellberg SE-05NY1 Oxelösund OXSS 3618
Tyra Axhede SE-016P9 Västrafrölunda Rörviks Segelsällskap 4645
Ida Elfving SE-00MQU Nacka Kungliga Svenska Segelsällskapet SWE4764
Esther Lagerstrand SE-02297 Västra Frölunda RÖSS 4396
Emma Wennberg SE-02U3U Lidingö LiJS 4445
Victoria Novak SE-01UAE Bjärred BOJK SWE4621
Alice Melander SE-03F9Q Sundsvall Sundsvalls Segelsällskap SWE4549
Line Thunman SE-00UNR Ingarö Kungliga Svenska Segelsällskapet SWE 4387
Amanda Steen SE-03MQM Kullavik KKKK 4227
Tekla Walther SE-00QF9 DROTTNINGSKÄR Karlskrona Segelsällskap SWE 4758
Selma Argenius SE-01W3U Karlskrona Karlskrona Segelsällskap SWE 4756
Kajsa Ekenberg SE-019CV Mölndal RÅSS 4108
Filippa Boman SE-00VUD Torslanda Hjuviks Båtklubb SWE 4749
Agnes Hagby SE-0123N Västra Frölunda Långedrags Segelsällskap SWE4684
Hanna Martinsson SE-00RBG Linköping LJS SWE 4751
Ebba Fredriksson SE-00QUH Örebro Askersunds Segel o MBS SWE4586
Ellinor Lindström SE-00R5W Barsebäck SSP SWE4696
Maxine Hjort SE-00PAM Saltsjöbaden KSSS SWE 4658
Alicia Birgmark Garcia SE-01ABW V. Frölunda LDSS SWE4397
Elsa Hedberg SE-0230R Knivsta KSSS SWE 4344

Zoom8 - Kille

Förnamn Efternamn Sailarena ID Ort Klubb Segelnummer
Alexander Hargefors SE-0241N Kil KKF 115
Alexander Baudin SE-05GY6 Nacka Boo SS SWE 246
Felix Brorsson SE-0190M Barseback Segelsällskapet Pinhättan SWE187
Wilhelm Enjin SE-00RH3 Lomma Segelsällskapet Pinhättan SWE 201
Simon Mattsson SE-03T8F båstad bbss SWE169
Oscar Josefsson SE-00PVG Saltsjö-Boo Boo SS SWE 197
William Karlsson SE-00UX8 Myggenäs Stenungsunds Segelsällskap SWE 230
Albin Andersson SE-00Q6V Värmdö Boo Segelsällskap SWE183

Laser Radial - Kille

Förnamn Efternamn Sailarena ID Ort Klubb Segelnummer
Ossian Kamal SE-012D1 Stocksund KSSS 209031
Olle Aronsson SE-00MBM Lerum GKSS SWE 201656
Tim Nyllinge SE-010FY Djursholm Kungliga Svenska Segelsällskapet SWE 212709
Ask Lindstedt-Nyberg SE-0156C Danderyd KSSS 209029
Oscar Krog-Jensen SE-01BR0 Stockholm SSS 203374
Joel Lindqvist SE-00Y7J Norrkoping BrSS SWE 208861
Lorenz Fellbom SE-03X6F djurhamn KSSS 140910
Wilmer Nord SE-010W3 Saltsjö-Duvnäs KSSS 202413
August Jungstedt SE-05FUF Stockholm KSSS SWE 209896
Oscar Andersson SE-05G05 Stenungsund Gkss 184977
Oscar Fyrk SE-010PF Lerum GKSS SWE 198437
André Olsson SE-05GNR Råå Rjk 200922
Rasmus Alnebeck SE-05J6P onsala GKSS 213049
Axel Rahm SE-01E55 Lerum GKSS 208879
Calle Leuckfeld SE-013NE Saltsjöbaden KSSS TBD
Olle Lindbom SE-010JQ Västra Frölunda Göteborgs Kungliga Segelsällskap 212711
Marius Westerlind SE-01EFG Kullavik KKKK TBA
Fabian Magnusson SE-00M9R Göteborg GKSS 207830
Ludvig Löhr SE-013JM Duvnäs Ksss 211283
Gustav Theander SE-01X9D Västra frölunda Gkss 210340
Ludvig Lindqvist SE-00N18 Saltsjöbaden Ksss 212316
Teodor Westermark Fellenius SE-0010Y Skärholmen SSS 208353
Magnus Tryselius ..... Stockholm KSSS 197954
Felix Lindeberg SE-00RCE Nyköping Nyköpings SS SWE209897
Mattias Trende SE-0140T Danderyd KSSS 204025
Eskil Jonasson SE-01F38 Västra Frölunda Gkss 212726
Jonas Wallander SE-00TNT Stockholm KSSS 209895
Gustav Fredriksson SE-017CX Örebro askersunds Segel o MBS SWE208286
Gustaf Sevedag SE-00PQR Västra Frölunda Göteborgs Kungliga Segelsällskap SWE 199622
Philip Lindblad SE-01M09 STRÄNGNÄS Strängnäs Segelsällskap 211281

Zoom8 - Tjej

Förnamn Efternamn Sailarena ID Ort Klubb Segelnummer
Caroline Sköld Orr SE-00UH1 Vällingby KBS SWE 225
Alma Nordh SE-00REA Karlstad KKF Swe126
Johanna Borgström SE-01GYE Lund Segelsällskapet Pinhättan SWE 240
Olga Eskilsson SE-00RG5 Vänersborg Vänersborgs Segelsällskap SWE 215
Sofia Delander SE-00T4X Rydebäck Råå Jolleklubb SWE179
Josephine Stenmark SE-01X8F Vargön Vänersborgs segelsällskap SWE 223
Hanna Larsson SE-00RDC Spekeröd Stenungsunds Segelsällskap SWE 221
Tova Källerfelt SE-00PUJ Svanesund Strenungsunds SS SWE 242

E-jolle - Tjej

Förnamn Efternamn Sailarena ID Ort Klubb Segelnummer
Zoe Opdendries SE-01AVU Torslanda HJBK SWE 64
Caroline Pettersson SE-014EW Torslanda HJBK 99
Ella Backlund SE-01J6Y Bromma KBS 3718
Matilda Bergström SE-01MH5 Bromma KBS SWE 7
Klara Sörensen SE-01MYA Uppsala UKF 3414
Agnes Boman SE-00VVB Torslanda Hjuviks Båtklubb SWE 34
Viivi Moisio SE-05K10 Espoo EMK FIN 790
Saga Björklund SE-01J51 Västerås JKV SWE 23
Fia Fjelddahl SE-0151P Lerum Lerums Segelsällskap SWE 3585
Lili Kotilainen SE-05M4R Helsingfors Helsingfors Segelklubb rf FIN-450
Clara Dahlberg-Garde SE-05R2R Bagsværd Yachtklubben Furesøen DEN 1727
Sara Hellman SE-03FJ4 Linköping LJS SWE 3439

E-jolle - Kille

Förnamn Efternamn Sailarena ID Ort Klubb Segelnummer
Maximus Torstensson SE-03KRK Bromma Kvarnvikens Båtsällskap SWE3623
Axel Burlin SE-01JUM Göteborg Hjbk 33
Filip Huljebrant SE-00XBB Linköping LJS Swe 3406
Carl Ljunggren SE-01FRV Västerås Jollekappseglarna Västerås SWE 3691
Erik Lindberg SE-01FDK Västerås Jollekappseglarna Västerås SWE 3676
Hugo Orrberg SE-05GCC Stockholm KBS SWE 3404
Erik Öqvist SE-03A2B Bromma Kvarnvikens båtsällskap Återkommer
Nils Backlund SE-05E07 Bromma KBS 70
Love Strandäng SE-05H3X Torslanda HjBK 3686
Adam Bergström SE-01M8R Bromma KBS SWE 77
Nils Brandén SE-00MK3 Bjärred Bjärreds Optimistjolle Klubb SWE 3655
Arvid Bjelkedal SE-03FYB Skanör Skanörs Båtklubb SWE 3721
Erik Ryrfeldt SE-019HG Bromma KBS SWE 3281
Oskari Jaakkola SE-05JD8 Helsinki HSK FIN-9
Svante Munkby SE-05JHY V.Frölunda RÖSS SWE 18
Aleksi Saarni SE-05JQJ Helsinki HSK FIN-944
Jacob Skoglösa SE-01U3W Skanör Skanörs Båtklubb SWE 3597
August Vigild-Nilsson SE-01T9H Skanör SkBk SWE 3710
Jaakko Haataja SE-05K5Q Helsinki Marjaniemen Purjehtijat FIN-999
Erik Lenander SE-0125H Saltsjöbaden KSSS SWE 4
Lucas Hoviniemi SE-05JVA Helsingfors EPS FIN851
Viggo Larue SE-05KF3 Bromma KBS 3413
David Mårsäter SE-01GGB Uppsala UKF SWE 94
Filip Fjelddahl SE-01TRH Lerum Lerums Segelsällskap SWE 3576
Ilari Muhonen SE-05KNN Espoo EPS FIN-212
Jonathan Hellman SE-03FG8 Linköping LJS SWE3712
Hannibal Barsne SE-01992 Lund SSP SWE 2

Laser 4.7 - Kille

Förnamn Efternamn Sailarena ID Ort Klubb Segelnummer
Oscar Fällman SE-012EY Vagnhärad OXSS SWE 206946
Axel Wieland SE-012W1 Sigtuna KSSS SWE196655
Johannes Richter Jonsen SE-01Q6T Sollentuna KSSS 189160
Oscar Löfgren SE-00VTF Stockholm KSSS SWE213510
Hugo Melin SE-01DVQ Nacka KSSS 210350
Ruben Österlund SE-013GR Älvsjö KSSS 211970
Rasmus Lindström SE-00UBE Västa Frölunda KKKK SWE 182611
Rasmus Wannfors SE-00VNQ Nacka Boo ss Swe 206971
Felix Hård SE-00Y4R Billdal GKSS 197741
Ossian Suneson SE-05GF6 TYRESÖ TRBS 181448
Melker Ljungdahl SE-0127D Oxelösund KSSS 209360
Axel Bjelvenius SE-05HUD Saltsjöbaden KSSS
Axel Rheborg SE-013HP stockholm Ksss SWE 203585
Philip Rosenholm SE-05JKU Mariehamn Åländska Segelsällskapet FIN-195511
Karl Landmark SE-010V5 Västra Frölunda GKSS SWE 204715
Calle Lindbom SE-010HT Västra Frölunda Göteborgs Kungliga Segelsällskap 199612
Gustav Skarman SE-00RUG Stocksund Kungliga Svenska Segel Sällskapet SWE 214198
Rasmus Granzin SE-013V2 INGARÖ KSSS 204669
Axel Hallquist SE-00NYB Saltsjö-Boo KSSS SWE 196223
Love Molitor SE-00Q40 Saltsjö-Boo KSSS SWE 208283
Albert Norlén SE-01DFH Täby KSSS SWE 213529
Victor Björk SE-00YMP Västra frölunda GKSS 214201
Eliot Hammarin SE-03RAC Kullaviks Trädgårdsväg 20 GKSS SWE198926
Simon Granath SE-01G37 Saltsjö-Boo KSSS SWE 213535
Henric Thunander SE-03W5J Askersund Askersund Segel och Motorbåts Klubb SWE 209025

Laser Radial - Tjej

Förnamn Efternamn Sailarena ID Ort Klubb Segelnummer
Matilda Werton SE-00U21 Västra Frölunda Göteborgs Kungliga Segelsällskap
Sofia Gustafsson SE-05E15 Hägersten Mälarhöjdens kanotsällskap 163780
Liv Gyllfors SE-03KVD Saltsjö-Boo KSSS 197343
Klara Fröjd SE-00VAF Oxelösund OXSS 194636
Sissel Engdahl SE-00V4V Västerås KSSS 211113
Linnea Lundberg SE-01794 Bromma Stockholm segelsällskap 204024
Lotta Handmark SE-01VRF Henån GKSS SWE 160591
Julia Henriksson SE-00PTM Bjärred GKSS SWE206967
Hanna Koba SE-012MH västerås JKV 209137
Eli Eriksson SE-01HUN Stockholm SSS 189170
Tindra Forssen SE-01FFF Saltsjöbaden Kungliga Svenska Segelsällskapet 204711
Fanny de Susini SE-00Y1Y Västra Frölunda GKSS 210347

Kone One - Öppen

Förnamn Efternamn Sailarena ID Ort Klubb Segelnummer
Vidar Nyström SE-040MD Akersberga KSSS 2627
hugo wigh SE-05FX9 Täby Ksss 2855
Matilda Ahlberg SE-00YGY Onsala SS Kaparen SWE 2851
Filip Andersson SE-040DW TRÄSLÖVSLÄGE Varbergs Segelsällskap SWE 2551
Tuva Lisa Arkemar SE-03YC2 LILLA EDET Varbergs Segelsällskap SWE 2518
Pelle Huldén SE-040NB Varberg Varbergs Segelsällskap SWE 2855
Gustav Jansson SE-00X4T Bua Varbergs Segelsällskap SWE 3135
Anton Lindroth SE-013D0 TRÄSLÖVSLÄGE Varbergs Segelsällskap SWE 2958
Albin Olander SE-01A1H ÅSKLOSTER Varbergs Segelsällskap SWE 2881
Vilgot Paulrud SE-00WAE Varberg Varbergs Segelsällskap SWE 2885
Jesse Sobovitch SE-03XJN TRÄSLÖVSLÄGE Varbergs Segelsällskap SWE 2537
Lovisa Toft SE-0403H LYCKE Tjuviks Kappseglingsklubb SWE 2831
Hugo Sjöberg SE-05E31 Bua Varbergs Segelsällskap SWE 2490
Oscar Jägryd SE-040P9 Varberg Varbergs Segelsällskap SWE 2789
Angelina Flores SE-03YW0 Varberg Varbergs Segelsällskap SWE 2849
Rasmus Pers SE-03R7J Åkersberga Skärgårdsstads Segelsällskap 3137
Philip Pers SE-03R8G Åkersberga Skärgårdsstads Segelsällskap 2209
assistans iconAssistans