202012sep

Höstregattan

Visa besättning

OPTIMIST A

Förnamn Efternamn Klubb Båttyp
Hannes Eriksson Lerums Segelsällskap Optimist A
Theo Eriksson Lerums Segelsällskap Optimist A
Teo Emanuelson Björlanda Kile Segelsällskap Optimist
Elin Cederbom Lerums Segelsällskap Optimist
Vincent Almslätt Rådasjöns Segelsällskap Optimist A
Albin Törngren Hjuviks Båtklubb Optimist

C55

Förnamn Efternamn Klubb Båttyp
Johan Bärring Hjuviks Båtklubb C55
Rikard Bensryd Stenungsunds Segelsällskap C55
Dick Lindgren GKSS C55
Tomas Hurtig Alingsås SS c55
Anders Kuikka KKKK C55
David Nordholm Hjuviks Båtklubb C55

Optimist B

Förnamn Efternamn Klubb Båttyp
Mira Bensryd Stenungsunds Segelsällskap Optimistjolle
Olivia Johansson Stenungsunds Segelsällskap OPTIMIST
Emmy Nizén ASS Optimist
Ted Nordström Rådasjöns Segelsällskap Optimist
Karl Johansson Stenungsunds Segelsällskap Optimist
Amalia Skoglund Alingsås Segelsällskap Optimist
Melker Bern Alingsås Segelsällskap Optimist
Valter Almslätt Rådasjöns Segelsällskap Optimist B
Gustaf Westberg Rådasjöns Segelsällskap Optimist B
Ode Verheyden Stenungsunds Segelsällskap optimist
Sebastian Andersson Alingsås Segelsällskap Optimistjolle
Julia Nilsson Råss Opt
Saga Bondjers LESS Opti

GP RS AERO SRS

Förnamn Efternamn Klubb Båttyp
Elisa Lindskog KSSS RS Aero
Carl Furhoff LJS Rs Aero
Helena Barne Ljungskile Segelsällskap RS Aero
Nathalie Ahlgren LESS RS Aero 5
Christer Båth GKSS RS Aero 9
Kettil Leke Kullaviks Kanot & Kappseglingsklubb Aero
Björn Bengtsson Kullaviks Kanot & Kappseglingsklubb Aero
Elsa Aronsson GKSS RS Aero
Julie Lamarre KKKK RS Aero 7
Elliot Hellström Linköpings Jolleseglarklubb RS Aero

E-Jolle

Förnamn Efternamn Klubb Båttyp
Arvid Bohlin Alingsås Segelsällskap E jolle
Andreas Brandt Alingsås segelsällskap E jolle

Optimist C

Förnamn Efternamn Klubb Båttyp
Erik Nizén ASS Optimist
ASS1 reservation Alingsås Segelsällskap, ASS Optimist
ASS2 reservation Alingsås Segelsällskap, ASS Optimist
ASS 3 reservation Alingsås Segelsällskap, ASS Optimist
ASS 4 reservation Alingsås Segelsällskap, ASS Optimist
Ellie Nordström Rådasjöns Segelsällskap Optimist C
Erik Hasselblad RÅSS Optimist
Filippa Skarp Rådasjöns Segelsällskap Optimist
Emmy Hjorth RÅSS Optimistjolle
Gustav Holm Enander KKKK Optimist
Viola Darin KKKK OPTIMIST
Oscar Bergstrand Kullaviks Kanot & Kappseglingsklubb Optimistjolle
Max Ottosson KKKK Optimist
Stella Isaksson Kullaviks Kanot & Kappseglingsklubb Optimist
Olle Sjöblom KKKK Optimist
Nora Ekeblad KKKK Optimist
Felix Boyd KKKK Optimist
Alma Beijar KKKK Optimistjolle
Ivar Dahlgren Brandt KKKK Optimist
Elsa Beijar KKKK Optimistjolle
Hugo Hässel Skårman KKKK Optimist
Folke Hofmann Marstrands Segelsällskap Optimist
Rickard Bern Alingsås Segelsällskap Optimist
Vendela Hallset Green LESS Optimistjolle
Melker Björkblom Alingsås Segelsällskap Optimist
Julia Karlsson Marstrands Segelsällskap Optimist
Viking Olsson Marstrands Segelsällskap Optimist
Idun Andersson Alingsås Segelsällskap Optimistjolle
Julia Nilsson Råss Opt
Minna Thelin Hjuviks Båtklubb Optimist C
Amanda Pettersson HJBK Optimist

GP RS TERA

Förnamn Efternamn Klubb Båttyp
Vilmer Johansson LJSS RS Tera Sport
Sigrid Beckman LESS Tera
Philip Mathiesen Ljungskile Segelsällskap Tera
Oskar Andersson Ljungskile Segelsällskap Tera

GP RS TERA SPORT

Förnamn Efternamn Klubb Båttyp
Ludvig Nicolajsen Ljss RS Tera sport
assistans iconAssistans